O Mnie

 

  Mariusz Górka

 

Specjalista odnowy biologicznej i fizjoterapii, dyplomowany masażysta, terapeuta manualny, chiropraktyk i osteopata, absolwent Wyższej Szkoły Społeczno  –  Przyrodnicza   im.    Wincentego    Pola w Lublinie. 

Od 1993 roku swoje doświadczenie zdobyłem w wielu placówkach leczniczych tj.: w Radomskim Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym dziś Specjalistyczny Szpital na ul. Tochtermana i na ul.Giserskiej, ZOZ Przychodnie Radomskie „Poradnia Rehabilitacji” ul.Graniczna 24, w Poradni Specjalistycznej Prof.-Med. ul.Osiedlowa 9 oraz Poradni Rehabilitacji "Pomocna dłoń" ul. Główna 12.

Prowadzę własną praktykę w gabinecie masażu Akademii Zdrowia i Odnowy Biologicznej „EXODUS” w Radomiu ul. Mazowieckiego 7G. Od 2009 roku prowadzę szkolenia z zakresu technik masażu z dalekiego wschodu i zachodu, wykładowca w PWSOŚ   w   Radomiu   na   kierunku    Turystyka i   Rekreacja  o    specjalności   Zarządzanie  w  Spa & Wellness.

Specjalizuje się w m.in. w masażu klasycznym, leczniczym, limfatycznym oraz antystresowym oraz w terapiach leczniczych tj. mobilizacje   i manipulacja stawów, stretching mięśniowy, manualna terapią punktów spustowych, masażem    tkanek  głębokich, powięziowym, funkcyjnym   i  poprzecznym oraz Kineziotapingiem. 

Ciągle   poszerzam     swoją     wiedzę    uczestnicząc w licznych kongresach oraz kursach zawodowych.Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery